Dwergbieslaan 30 3452 AK Vleuten

€ 638.000,- k.k.

Reageren op woning
Sluit

    Reageren op deze woning

    • Overzicht
    • Kenmerken
    • Omschrijving
    • Media (45)
    • Op kaart
    • Brochure

    Kenmerken

    • Status Onder bod
    • Vraagprijs € 638.000,- k.k.
    • Bouwvorm
    • Soort woningEengezinswoning
    • Type woningTussenwoning
    • Bouwjaar2005
    • BouwvormBestaande bouw
    • SpecifiekGedeeltelijk gestoffeerd
    • LiggingAan rustige weg, in woonwijk
    • Soort dakSamengesteld dak
    • Oppervlakte en inhoud
    • Woonoppervlakte138 m²
    • Perceeloppervlakte 144 m²
    • Inhoud508 m³
    • Aantal externe bergruimtes2
    • Indeling
    • Aantal kamers 5 (4 slaapkamers)
    • Aantal woonlagen3 woonlagen
    • Parkeren
    • Garage Geen garage
    • Parkeerfaciliteiten Openbaar parkeren
    • Overige
    • Permanente bewoning Ja
    • Onderhoud binnen Goed
    • Onderhoud buiten Goed
    • Huidig gebruik Woonruimte
    • Huidige bestemming Woonruimte
    • Mechanische ventilatie Ja
    • Tv kabel Ja
    • Dakraam Ja
    • Natuurlijke ventilatie Ja

    Uitgebreide omschrijving

    Bekijk ook onze exclusieve woonvideo voor een goede indruk van deze mooie en lichte 3-laags eengezinswoning!

    Tot in de puntjes verzorgde 5-kamer tussenwoning (ca. 138 m2 / bouwjaar medio 2005), gelegen in de kindvriendelijke en “groene” wijk Vleuterweide – De Rietvelden, voorzien van een heerlijke achtertuin aan het water en een tweetal bergingen. De locatie aan een verkeersluwe, rustige straat met behoorlijk wat vrije parkeerplekken is een extra pluspunt.

    Kenmerkend voor deze instapklare woning is het superstrakke en nette afwerkingsniveau (je kunt er echt zo in!), de royale breedtemaat van maar liefst 5.70m, de ruime tuingerichte woonkamer met schuifpui (ca. 37 m2), de 4 volwaardige en multifunctionele slaapkamers (ca. 14, 11, 8, & 12 m2) op de verdiepingen, de complete en verzorgde keuken voorzien alle inbouwapparatuur, de moderne, goed onderhouden en tijdloze badkamer (met ligbaddouche, douche en raampartij) en natuurlijk de fraai aangelegde achtertuin (oost/zuidoostligging) van 48 m2 aan het water.
    Vleuterweide is een populaire, gezellige, jonge woonwijk met veel groen, waterpartijen en variatie in bebouwing.

    Deze woning heeft een centrale locatie nabij alle wenselijke voorzieningen op korte loop- en fietsafstand zoals: Winkelcentrum Vleuterweide, NS-treinstation Vleuten, meerdere onderwijsvoorzieningen (zoals basisonderwijs als middelbaar onderwijs), bibliotheek Vleuterweide, diverse sportfaciliteiten, leuke speeltuinen, gezellige horecavoorzieningen, mooie fiets- en wandelroutes, snelle aansluiting op de A2/A12 en natuurlijk de stad Utrecht.

    Kom gerust een kijkje nemen. De koffie staat voor je klaar!

    Indeling:
    Begane grond:
    Voortuin, toegang tot de aangebouwde stenen berging. Entree met ruime hal, modern toilet v.v. hangend toilet en fonteintje, meterkast en tevens geeft deze entree toegang tot de half-inpandige berging, welke dus ook van buitenaf is te bereiken. Vervolgens bereik je de grote, uitgebouwde en goed indeelbare woonkamer (ca. 37m2) voorzien van een schuifpui naar de fraai aangelegde tuin.

    Dankzij de oostligging pak je hier de hele dag lekker de zon, met nadruk op de ochtend- en middagzon. De tuin heeft een groot terras, een houten vlonder aan het water en een houten berging (ideaal voor tuingereedschap etc.). Het water is super leuk voor de kinderen om op een warme zomerdag lekker te kunnen spelen met een rubberbootje of een sup.

    Aan de voorkant van het huis vind je de verzorgde halfopen keuken (Keller) welke is voorzien van alle denkbare inbouwapparatuur zoals: een vaatwasser (Siemens), 5-pits gasfornuis, moderne afzuigkap, combi magnetron/oven (Bosch) en koel-/vriescombinatie (AEG). De keuken is geplaatst in een ruime parallelopstelling en biedt veel berg-/kastruimte. Onder de trap bevindt nog een trapkast voor extra opbergruimte, super handig natuurlijk zo direct naast de keuken!

    De gehele verdieping heeft een mooie strakke wandafwerking en een sfeervolle eikenhouten vloer.

    Eerste verdieping:
    Wat opvalt is de royale overloop die toegang biedt tot de drie lichte slaapkamers (ca. 14, 11 en 8 m2), de ruime badkamer en de vaste trap naar de tweede verdieping. Alle slaapkamers zijn strak afgewerkt, volwaardig qua afmetingen waardoor ze zich goed laten indelen en beschikken over rolluiken. De overstek van het dak maakt dat de slaapkamers ook in de zomer relatief koel blijven. De moderne badkamer is voorzien van een 2-persoons wastafelmeubel, een heerlijk ligbad, een separate regendouche, een tweede hangend toilet en een raam ten behoeve van de ventilatie. Het onderhoudsniveau is top!

    Tweede verdieping:
    Via een vaste open trap bereik je de ruime en lichte tweede verdieping. Op deze verdieping is recent de vierde slaapkamer met dakkapel gesitueerd. Ook deze kamer is strak afgewerkt en volwaardig qua maatvoering. De ruime voorzolder is voorzien van inbouwkasten met de wasmachine- en droger-aansluiting, CV-opstelling met Velux dakraam voor licht en ventilatie. Daarnaast is er achter de knieschotten meer bergruimte.

    Bijzonderheden:
    – Woonoppervlakte ca. 138 m2;
    – Inhoud ca. 508 m3;
    – Bouwjaar medio 2005;
    – Energielabel A;
    – Perceeloppervlakte 144 m2 eigen grond;
    – Verwarming- en warmwatervoorziening middels een CV-installatie, merk: Remeha: Avanta Ace 35C uit 2022;
    – Tot in de puntjes verzorgde 5-kamer tussenwoning;
    – Alle kamers op de 1e en 2e verdieping beschikken over rolluiken;
    – Zolderkamer gerealiseerd in 2025;
    – Laminaatvloer op de 1e en 2e verdieping vernieuwd medio 2022;
    – WTW-unit: Brink: Renovent HR Medium uit 2005;
    – Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2018;
    – Oplevering in overleg.

    Interesse in deze woning? Neem jouw NVM-Aankoopmakelaar mee!

    +

    Kan ik je ergens mee helpen?

    Vul onderstaand formulier in,
    wij bellen je graag terug!

      Loading